W naszej szkole uczymy pływania dzieci i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania od oswojenia ze środowiskiem wodnym poprzez naukę i doskonalenie technik pływania wszystkimi stylami. Przygotowujemy również do startów w zawodach i egzaminach pływackich.

Nasi Instruktorzy

Kochasz nowe wyzwania? Chcesz nauczyć się pływać - bez względu na wiek i dotychczasowe doświadczenie z wodą? Pragniesz poczuć się pewnie podczas pływania? A może chcesz zarazić pasją do sportu swoją pociechę? Jesteś w dobrych rękach - pomożemy Ci to osiągnąć!

Piotr Gralak

Piotr Gralak

Założyciel firmy, absolwent AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO trener, nauczyciel, instruktor PZŻ, Jachtowy Sternik Morski, Sternik Motorowodny, instruktor aqua baby, ratownik WOPR. Posiadam wieloletnie doświadczenie trenerskie.

Ryszard Wachowski

Ryszard Wachowski

Starszy Trener Total Immersion, instruktor pływania, instruktor PFI Aqua Baby, wychowanek sekcji pływackiej WKS Flota Gdynia.

Kuba Dłutkowski

Kuba Dłutkowski

Kuba jest wykwalifikowanym instruktorem pływania oraz ratownikiem WOPR. Z wodą związany nie tylko poprzez wieloletnie trenowanie pływania, ale również wykonywanie zawodu marynarza. Interesuje się również triathlonem, dzięki własnemu doświadczeniu oraz uczestnictwu w wielu warsztatach z chęcią pomoże triathlonistom przygotować się do startów na każdym dystansie. Prowadzi zajęcia dla najmłodszych jak i dorosłych.