O nas

Boja Sport – W naszej szkole uczymy pływania dzieci i osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania od oswojenia ze środowiskiem wodnym poprzez naukę i doskonalenie technik pływania wszystkimi stylami. Przygotowujemy również do startów w zawodach i egzaminach pływackich.
Nasze zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze i dostosowane są do indywidualnych predyspozycji uczestników.

Obóz zimowy Poronin

Nasi instruktorzy

Założyciel firmy, absolwent AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO trener, nauczyciel, instruktor PZŻ, Jachtowy Sternik Morski, Sternik Motorowodny, instruktor aqua baby, ratownik WOPR. Posiadam wieloletnie doświadczenie trenerskie.

Starszy Trener Total Immersion, instruktor pływania, instruktor PFI Aqua Baby, wychowanek sekcji pływackiej WKS Flota Gdynia.

„Sport towarzyszy mi od dziecka, nauczył mnie cierpliwości, sumienności i pracowitości, ale co najważniejsze daje mi ogromną radość, którą przenoszę na każdą dziedzinę życia. Jako instruktor chcę, aby moi podopieczni, nie tylko nauczyli się świetnie pływać, ale również wynosili z basenu radość i dobry humor oraz zarażali nim innych.”

Kuba jest wykwalifikowanym instruktorem pływania oraz ratownikiem WOPR. Z wodą związany nie tylko poprzez wieloletnie trenowanie pływania, ale również wykonywanie zawodu marynarza. Interesuje się również triathlonem, dzięki własnemu doświadczeniu oraz uczestnictwu w wielu warsztatach z chęcią pomoże triathlonistom przygotować się do startów na każdym dystansie. Prowadzi zajęcia dla najmłodszych jak i dorosłych.